Menu
Your Cart

Cinsel Bilgiler RSS Feed

26 Jul Cinsellikte 5 Sorun
admin 0 685
Erken boşalmaErkekler tarafından sıklıkla büyük bir sorun haline getirilen bir sağlık sorunudur. Çözümü mümkündür. Çözülmediği takdirde çiftler arasında cinsel ilişki bazında sorunlar ve sıkıntılar yaratacaktır.VajinismusKadınların yaşadıkları, vajinal kaynaklı sorunlardan bir tanesidir. Bu sorun cinsel ilişki sırasında kadının acı duymasına ve ili..
26 Jul Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Nedenleri, Belirtileri ve Tedavisi
admin 0 539
Cinsel İsteksizlik Nedir?Cinsel isteksizlik kişinin cinsel ilişkiye girme duyumunda ya da cinsel ilişkiye girme isteğinde azalma olması tablosudur. Halk arasında ‘’cinsel soğukluk’’ olarak da adlandırılan cinsel isteksizlik yeterli cinsel uyarı olmasına rağmen kadın ve erkekte cinsel herhangi bir isteğin duyulmaması anlamına gelir. Cinsel isteksizl..
26 Jul Bayan Azdırıcı Damla Kullanımı
admin 1 3033
Bayanın yemeğine içeceğine suyuna farketmez 6 damla kadar koyuyorsunuz, aradan geçen yarım saat sonra bayanın vajina bölgesinde ıslanma olur üründeki östrajen hormonu sayesinde kan akışı hızlanır bayanın cinsel isteği artar canı sex yapmak ister.Bayan azdırıcı damlaları kullanımında dikkat edilmesi gereken nokta bu ürünleri daha önce kullanmış olan..
19 Jul Erken Boşalma Sebepleri ve Çözümü
admin 0 2367
Çift açısından cinsel zevki azaltan sorunların başında erken boşalma geliyor.  Erken boşalma Türkiye’deki en yaygın cinsel problemlerden biri. Uluslararası Cinsel Tıp Birliği yaklaşık 1 dakika içinde gerçekleşen boşalmaları “erken” olarak nitelendiriyor. Yani ortalama 2 dakika içinde boşalıyorsanız siz de erken boşaldığınızı düşünebilirsiniz.  Süre..
17 Jul Ağrı Kesici Cinselliği Azaltıyor
admin 0 205
ABD’deki Ohio State Üniversitesi’nden bilim insanları dünyanın en yaygın reçetesiz ağrı kesicilerinden biri olan Parasetamol’ün ağrı ve acıları azaltmanın yanı sıra zevk alma duygusunu da köreltiyor olabileceğini ortaya çıkarttı. Uzmanlar daha önce Parasetamol’ün duygusal acılar üzerinde de kısmen etkili olduğunu tespit etmiş ancak ilacın zevk alma..
17 Jul Cinsel sorunlara yol açan beş Sebep
admin 0 197
Bastırılan ve kişinin bilinçli olarak farkında olmadığı duygusal engeller bir araya gelince, kadın da erkek de kendi öz kişiliklerini bir türlü bulamazlar, sağlıklı ve mutlu bir cinsellik yaşayamazlar. Çünkü çoğu zaman çocukluk yaşantılarından ya da başarısız ilk cinsel deneyimlerden kaynaklanan korku, aşağılık duygusu, sıkılganlık ve suçluluk duyg..
17 Jul Vajinismus hakında her şey
admin 0 1122
Vajinismus; vajina girişini çevreleyen kasların istem dışı kasılması sonucunda cinsel birleşmeyi ağrılı ve/veya imkansız hale getirmesidir. Vajinismusda söz konusu olan kas grubunun ismi PC (Pubococcygeus) kas grubudur.Bu kaslar idrar çıkışının olduğu üretradan anüse kadar bir hat çizer ve idrar yapmadan doğuma kadar birçok bedensel işlevde etkisi ..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)